Dzień Dziecka u Śmieszków
W poniedziałek 1 czerwca świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Najmłodsza grupa „Śmieszki” tworzyła przepiękne kolorowe domki ozdabiając je własnymi rączkami. Było dużo śmiechu, zabawy i kreatywności. Po skończonej zabawie wszyscy „artyści” powędrowali do sali na zasłużone lody 🙂





